» PartnerLege Advisors

upadanie

finfocus

leczenie-biznesu

pearstock.com

Finfinder.pl

Praski Publishing

Niezależne wydawnictwo założone przez Jana i Georgea Sandford skupiające swoją działalność wokół tytułów związanych z tematyką podróży, zdrowia, biografii, biznesu, HR, podręcznikach do nauki języka angielskiego. W swoim dorobku posiada wiele książek dostępnych na amazon.com. Wydawnictwo posiada swoją siedzibę w Warszawie.

RICS

RICS jest międzynarodową organizacją zawodową. Jej zadaniem jest rozpowszechnianie i wspieranie w budowaniu najwyższych kwalifikacji i standardów zawodowych zarówno w wymiarze zagospodarowywania, jak i zarządzania w sektorze gruntów, nieruchomości, budownictwa i infrastruktury – zarówno w wymiarze zagospodarowywania, jak i zarządzania. Organizacja RICS na terenie Polski z roku na rok powiększa swoje szeregi o nowych profesjonalistów.

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.