» PartnerLege Advisors

Find a surveyor

Semseye

Jeden z najnowocześniejszych systemów zliczania klientów, wykorzystywany do analizy footfall. Twórcami systemu Semseye jest innowacyjna litewska firma SEMS Technologies, która swoim zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem osiągnęła finał Challenge UP!, międzynarodowego konkursu IT organizowanego przez DeutscheTelekom. Litewskie ministerstwo gospodarki wyróżniło Semseye jako najbardziej rozpoznawalny litewski startup z dziedziny IT, dystrybucji na rynku Litweskim podjął się operator komórkowy Teo, zaś do użytkowników Semseye dołączył we wrześniu br. Narodowy Bank Litwy.

Praski Publishing

Niezależne wydawnictwo założone przez Jana i Georgea Sandford skupiające swoją działalność wokół tytułów związanych z tematyką podróży, zdrowia, biografii, biznesu, HR, podręcznikach do nauki języka angielskiego. W swoim dorobku posiada wiele książek dostępnych na amazon.com. Wydawnictwo posiada swoją siedzibę w Warszawie.

RICS

RICS jest międzynarodową organizacją zawodową. Jej zadaniem jest rozpowszechnianie i wspieranie w budowaniu najwyższych kwalifikacji i standardów zawodowych zarówno w wymiarze zagospodarowywania, jak i zarządzania w sektorze gruntów, nieruchomości, budownictwa i infrastruktury – zarówno w wymiarze zagospodarowywania, jak i zarządzania. Organizacja RICS na terenie Polski z roku na rok powiększa swoje szeregi o nowych profesjonalistów.

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.