Stefan Banaszek

Analityk Finansowy w Dziale Restrukturyzacji, wycen przedsiębiorstw i wierzytelności

Doświadczenie zdobywał w kilkuletnich okresach pracy: w biurze projektów jako ekonomista; w przemysłowym instytucie naukowobadawczym jako specjalista, kierownik zakładu rozwoju branży, dyrektor finansowy;  w polskich  oddziałach i spółach firm zagranicznych (między innymi Japan Tabacco Inc, SDI Media A/S – dubbingi, V&S VIN & Sprit AB –właściciel marki Absolut) – jako główny księgowy. Doświadczenie zdobywał również jako: członek zarządu V&S Vin & Sprit Polska Sp. z o.o.; likwidator spółek z o o. z kapitałem zagranicznym; udziałowiec i założyciel firmy audytorskiej; producent z sukcesem ekonomicznym, własnej konstrukcji, wymagających certyfikatów jednostki badawczej, pojemników do transportu pieniędzy.

Znajomość języków

język polski

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.