Paulina Rosińska

Manager Projektu

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek Zarządzanie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej. Obecnie Manager Projektu, odpowiedzialna za bieżące zarządzanie biurem oraz koordynację realizowanych projektów. Odpowiedzialna również za kontakty z firmami z rynku nieruchomości, instytucjami finansowymi i rzeczoznawcami majątkowymi oraz koordynację zleceń w obszarze wycen nieruchomości i przedsiębiorstw. Koordynująca sprawy umów, zasad współpracy i rozliczenia. W branży konsultingowej od 2009 roku.

Znajomość języków

język polski

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.