Patrycja Duda

Asystent Syndyka / Specjalista w Dziale Restrukturyzacji, wycen przedsiębiorstw i wierzytelności

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku administracja oraz studentka ww. Wydziału na kierunku prawo.

Wolontariusz w Fundacji Court Watch od lutego 2016 roku. Doświadczenie prawnicze zdobyła m.in. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Od stycznia 2018 roku  asystent Syndyka, gdzie w głównej mierze zajmuje się sprawami dotyczącymi upadłości konsumenckich jak również przygotowywaniem wniosków o ogłoszenie upadłości i prowadzeniem rozliczeń mas upadłości.

Znajomość języków

język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki

Kwalifikacje

Certyfikat uczestnictwa-XI Kongresu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego INSO 2019Zobacz

Publikacje

Upadłość konsumencka- czy oznacza stratę mieszkania?

Po ogłoszeniu upadłości cały majątek należący do zadłużonego staje się masą upadłości. Ustalenie, co znajduje się w tej masie i jaka jest jej wartość należy do syndyka. Robi on spis inwentarza i oszacowanie majątku. Następnie składniki masy sprzedawane są w celu zaspokojenia wierzycieli. Dotyczy to także miejsca zamieszkania osoby upadłej. Po ogłoszeniu upadłości, sposób i czas korzystania z lokalu przez osoby w nim zamieszkałe, określa sędzia komisarz. W praktyce często […]

Więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.