Norbert Banaszek

Pełnomocnik Syndyka / Członek Zarządu / Manager Działu Restrukturyzacji / Analityk Prawno-Finansowy

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW. Doświadczenie zdobywał zarówno w ramach kancelarii prawnej, jak również jako prawnik inhouse w międzynarodowych korporacjach (m. in.  Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o., Avantis S.A.). Od 2010 roku działa jako niezależny konsultant, a od 2013 roku współpracuje z firmą Lege Advisors wspierając przedsiębiorców, na każdym etapie rozwoju, w aspektach prawno-finansowych. Z zamiłowania specjalista tematyki ochrony danych osobowych.

Znajomość języków

język polskijęzyk angielski

Publikacje

Konsulting dla MŚP

Konsulting definiowany jest najczęściej jako profesjonalne doradztwo w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Im większy stopień skomplikowania procesów gospodarczych, tym większego znaczenia nabierają usługi konsultingowe.

Więcej

Footfall, czyli wszyscy liczą

Jak sfinansować korzystanie z najnowszych technologii, nie tylko urządzeń czy sprzętu, ale na przykład takich narzędzi współczesności jak systemy liczenia? Pobierz plik: builder-footfall-czerwiec-2016.pdf

Więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.