Angelika Kiełczewska

Główny Koordynator Projektu

Magister Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń z tematyki HR.  Obecnie główny koordynator odpowiedzialny za kompleksową koordynację i obsługę projektów, stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami. Koordynator odpowiedzialny za  zarządzanie pracą administratorów projektów oraz pracowników w tym pracowników terenowych na terenie całej Polski, tworzenie zespołu projektowego i zarządzanie jego pracą lub udział w pracach zespołów projektowych, planowanie, nadzór nad terminowością, budżetem i prawidłowym wykonywaniem zadań. Odpowiedzialna za zarządzanie dokumentacją projektową oraz  za zarządzanie komunikacją pomiędzy działami, z kierownictwem oraz z osobami trzecimi zaangażowanymi w projekt (np. Klientami). Od 2011 roku w branży nieruchomości i doradztwa biznesowego.

Znajomość języków

język polskijęzyk angielski

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.