Magdalena Darmaszek - Młodszy Specjalista ds. Wyceny - Lege Advisors

Magdalena Darmaszek

Magister inżynier kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalizacją Kataster i Gospodarka Nieruchomościami na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Pracowała na stanowisku asystentki rzeczoznawcy majątkowego. Obecnie młodszy specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2017 roku.

Tomasz Chmielik

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz studiów podyplomowy z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Obecnie student studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie oraz specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2017 roku.

Patrycja Duda

Studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunkach prawo i administracja.

Wolontariusz w Fundacji Court Watch od lutego 2016 roku.

Doświadczenie prawnicze zdobyła m.in. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Od stycznia 2018 roku  asystent Syndyka, gdzie w głównej mierze zajmuje się sprawami dotyczącymi upadłości konsumenckich jak również przygotowywaniem wniosków o ogłoszenie upadłości.

Izabela Kopera

Ukończyła szkołę średnią o kierunku architektura krajobrazu. Przez dwa lata prowadziła własną działalność gospodarczą w branży kosmetycznej. Obecnie Koordynator Projektu, odpowiedzialna za koordynację realizowanych projektów. Odpowiedzialna również za kontakty z rzeczoznawcami majątkowymi oraz wykonywanie zestawień i obsługę rejestrów.  W branży konsultingowej od 2018 roku.

Jakub Grądzki

Student Politologii w specjalizacji Doradztwo personalne i zarządzanie personelem na Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Obecnie asystent rzeczoznawcy majątkowego. Od 2016 roku w branży nieruchomości.

Karol Kimicki

Student Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracował na stanowisku asystenta specjalisty ds. nieruchomości. Obecnie młodszy specjalista ds. wyceny.  W branży nieruchomości od 2017 roku.

Katarzyna Bendowska

Magister inżynier na kierunku Geodezja i Kartografia, specjalność Geodezja i Szacowanie Nieruchomości, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W branży nieruchomości  od 2012 roku.

Karolina Mazurek

Studentka Wydziału Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie koordynator projektu, odpowiedzialna za kontakt z klientami oraz zleceniodawcami, dbająca o terminowość i płynność przepływu informacji poprzez prowadzenie bazy zleceń.

W branży nieruchomości od 2018 roku.

Aneta Wiktorzak

Magister inżynier kierunku Gospodarka Przestrzenna, specjalność Wycena Nieruchomości na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Pierwsze doświadczenie zdobywała w biurze nieruchomości jako doradca ds. najmu. Obecnie młodszy specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2016 roku.

Łukasz Śniadek

Absolwent Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Obecnie asystent rzeczoznawcy majątkowego, w branży nieruchomości od 2018 roku.

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.