Magdalena Darmaszek - Młodszy Specjalista ds. Wyceny - Lege Advisors

Magdalena Darmaszek

Magister inżynier kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalizacją Kataster i Gospodarka Nieruchomościami na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Pracowała na stanowisku asystentki rzeczoznawcy majątkowego. Obecnie specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2017 roku.

Tomasz Chmielik

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz studiów podyplomowy z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Obecnie student studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie oraz specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2017 roku.

Patrycja Duda

Studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunkach prawo i administracja.

Wolontariusz w Fundacji Court Watch od lutego 2016 roku.

Doświadczenie prawnicze zdobyła m.in. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Od stycznia 2018 roku  asystent Syndyka, gdzie w głównej mierze zajmuje się sprawami dotyczącymi upadłości konsumenckich jak również przygotowywaniem wniosków o ogłoszenie upadłości.

Izabela Kopera

Ukończyła szkołę średnią o kierunku architektura krajobrazu. Przez dwa lata prowadziła własną działalność gospodarczą w branży kosmetycznej. Obecnie Koordynator Projektu, odpowiedzialna za koordynację realizowanych projektów. Odpowiedzialna również za kontakty z rzeczoznawcami majątkowymi oraz wykonywanie zestawień i obsługę rejestrów.  W branży konsultingowej od 2018 roku.

Jakub Grądzki

Student Politologii w specjalizacji Doradztwo personalne i zarządzanie personelem na Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Obecnie asystent rzeczoznawcy majątkowego. Od 2016 roku w branży nieruchomości.

Karol Kimicki

Student Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracował na stanowisku asystenta specjalisty ds. nieruchomości. Obecnie specjalista ds. wyceny.  W branży nieruchomości od 2017 roku.

Katarzyna Bendowska

Magister inżynier na kierunku Geodezja i Kartografia, specjalność Geodezja i Szacowanie Nieruchomości, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W branży nieruchomości  od 2012 roku.

Karolina Mazurek

Studentka Wydziału Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie główny koordynator projektu, odpowiedzialna za kontakt z klientami oraz zleceniodawcami, dbająca o terminowość i płynność przepływu informacji poprzez prowadzenie bazy zleceń.

W branży nieruchomości od 2018 roku.

Aneta Wiktorzak

Magister inżynier kierunku Gospodarka Przestrzenna, specjalność Wycena Nieruchomości na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Pierwsze doświadczenie zdobywała w biurze nieruchomości jako doradca ds. najmu. Obecnie specjalista ds. wyceny. W branży nieruchomości od 2016 roku.

Łukasz Śniadek

Absolwent Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Obecnie asystent rzeczoznawcy majątkowego, w branży nieruchomości od 2018 roku.

Karolina Owczarczyk

Studentka bezpieczeństwa wewnętrznego na Akademii Sztuki Wojennej. Obecnie operator baz danych. Odpowiedzialna za kontakt z urzędami w celu pozyskiwania danych do tworzenia operatów szacunkowych. Dba o poprawność i aktualizację baz danych W branży od 2018 roku.

Magdalena Wiszniewska

Absolwentka studiów magisterskich i inżynierskich Politechniki Warszawskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna ze specjalizacją w Środowiskowych Uwarunkowaniach Gospodarowania Przestrzenią. W branży nieruchomości od 2017 r., obecnie Specjalista ds. wyceny.

Agnieszka Wąsik

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku gospodarka przestrzenna.
Ukończyła podyplomowe studia z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.
Posiada doświadczenie w branży nieruchomości od 2008 r.

Adam Pasternak

Student V roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w kancelariach adwokackich.
Od 2017 roku pracuje jako Asystent Syndyka i Specjalista w Dziale Restrukturyzacji, do jego zadań należy sporządzanie dokumentów i analiz prawnych, przeprowadzanie likwidacji majątku, kontakt z podmiotami zewnętrznymi oraz szeroko rozumiane wsparcie pracy Syndyka oraz Działu według bieżących potrzeb.

„Po godzinach” interesuje się prawem karnym oraz historią.

Przemysław Furmanek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Prelegent konferencji naukowych z dziedziny prawa cywilnego oraz administracyjnego. Praktyczną wiedzę prawniczą zdobywał w kancelariach prawnych od 2015 roku, a od listopada 2017r. na stanowisku Specjalisty ds. restrukturyzacji zajmuje się kwestiami restrukturyzacji oraz upadłości przedsiębiorstw.
W swoich zainteresowaniach skupia się na tematyce obsługi prawnej spółek handlowych.

Ewelina Walocha

Magister Inżynier Geodezji i Kartografii na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Rzeczoznawca majątkowy od 2018 r. Autorka wycen nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. Uczestnik licznych szkoleń zawodowych z obszaru rynku nieruchomości. W branży od 2012 r.

Stefan Banaszek

Doświadczenie zdobywał w kilkuletnich okresach pracy: w biurze projektów jako ekonomista; w przemysłowym instytucie naukowobadawczym jako specjalista, kierownik zakładu rozwoju branży, dyrektor finansowy;  w polskich  oddziałach i spółach firm zagranicznych (między innymi Japan Tabacco Inc, SDI Media A/S – dubbingi, V&S VIN & Sprit AB –właściciel marki Absolut) – jako główny księgowy. Doświadczenie zdobywał również jako: członek zarządu V&S Vin & Sprit Polska Sp. z o.o.; likwidator spółek z o o. z kapitałem zagranicznym; udziałowiec i założyciel firmy audytorskiej; producent z sukcesem ekonomicznym, własnej konstrukcji, wymagających certyfikatów jednostki badawczej, pojemników do transportu pieniędzy.

Tomasz Jagiełło

Absolwent Ekonomii Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz studiów podyplomowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie specjalista ds. wyceny ruchomości, likwidator w biurze syndyka oraz specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych i osobowych. W branży ubezpieczeniowej od 2006 roku, w branży konsultingowej od 2013 roku.

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.