» ZespółLege Advisors

Magdalena Wiszniewska

Absolwentka studiów inżynierskich, obecnie studentka studiów magisterskich Politechniki Warszawskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna ze specjalizacją w Środowiskowych Uwarunkowaniach Gospodarowania Przestrzenią. Pełni funkcję Asystentki Rzeczoznawcy Majątkowego, w branży nieruchomości od 2017 r.

Agnieszka Wąsik

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku gospodarka przestrzenna.
Ukończyła podyplomowe studia z Wyceny Nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.
Posiada doświadczenie w branży nieruchomości od 2008 r, obecnie specjalista ds. wyceny nieruchomości.

Adam Pasternak

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w kancelariach adwokackich.
Od października pracuje jako Asystent Syndyka, do jego zadań należy sporządzanie dokumentów, dbałość o ich prawidłowy obieg oraz bieżące wsparcie pracy syndyka na wielu płaszczyznach.
„Po godzinach” interesuje się szeroko rozumianym prawem karnym.

Przemysław Furmanek

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie.
Prelegent konferencji naukowych z dziedziny prawa cywilnego oraz administracyjnego.
Wiedzę prawniczą zdobywał w kancelariach prawnych od 2015 roku.
Obecnie na stanowisku Asystenta syndyka w ramach, którego zajmuje się kwestiami restrukturyzacji spółek handlowych.
W swoich zainteresowaniach skupia się na tematyce obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Ewelina Walocha

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Doradca majątkowy w zakresie zagadnień związanych z nieruchomościami oraz geodezją. Od 2012 r. w branży.

Stefan Banaszek

Tomasz Jagiełło

Magister Ekonomii Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Absolwent studiów podyplomowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie likwidator w biurze syndyka oraz specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych i osobowych. W branży ubezpieczeń od 2006 roku, w branży konsultingowej od 2013 roku.

Norbert Banaszek

Analityk prawno-finansowy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW. Doświadczenie prawnicze zdobywał zarówno w ramach kancelarii oraz jako inhouse w międzynarodowych korporacjach (m.in.Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o., Avantis S.A.). Od 2010 roku działa jako niezależny konsultant, a od 2013 roku współpracuje z firmą wspierając przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju w aspektach prawno-finansowych i nie tylko. Z zamiłowania specjalista tematyki ochrony danych osobowych.

Marta Dytczak

Magister Zarządzania Politechniki Warszawskiej specjalizacji Zarządzania Ryzykiem Finansowym oraz Gospodarki Cyfrowej w Zintegrowanej Europie. Obecnie Główny Koordynator Projektu, odpowiedzialna za kontakt z klientami, zleceniodawcami oraz partnerami biznesowymi, dbający o terminowość i płynność przepływu informacji poprzez prowadzenie bazy zleceń, oraz wykonywanie zestawień i obsługę rejestrów. Do dodatkowych obowiązków należy usprawnianie codziennej pracy w ramach organizacji wewnętrznej. W branży od 2014 roku.

Mariusz Milczarek

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, studiów magistersko – inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz Podyplomowego Studium Wyceny Nieruchomości na tej samej uczelni. Pracował na stanowisku Asystenta Rzeczoznawcy Majątkowego. Obecnie Młodszy Specjalista ds. Wyceny. W branży nieruchomości od 2012 roku.

Masz pytania? Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych [link do dokumentu]
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji.